W trosce o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, szanując Państwa jak i swój czas  stworzyliśmy poniższy Regulamin.

§1. Rezerwacja wizyt

 1. Na zabieg można umówić się osobiście, telefonicznie, poprzez Messenger oraz stronę zapisów on-line: www.dotyk-piekna.halo24.pl/umow-sie
 2. Rezerwacji terminów na zabiegi można dokonywać z maksymalnie
 3. 3 miesięcznym wyprzedzeniem (nie dotyczy makijaży okolicznościowych oraz makijażu permanentnego)
 4. Dzień przed Państwo otrzymują SMS z przypomnieniem o wizycie.
 5. W razie odwołania lub przesunięcia wizyty niezwłocznie prosimy
 6. o informacje, natomiast w sytuacjach nagłych, losowych jak najszybciej.

§2. Odwoływanie wizyt i nieprzychodzenie na umówiony termin

 1. Prosimy o punktualność. W razie spóźnienia powyżej 15 minut pracownik ma prawo odmówić wykonania zabiegu (z racji braku czasu) bądź wykonania zabiegu w wersji skróconej, którego koszt to 100% ceny.
 2. W razie rezygnacji z wizyty prosimy o informację nie później niż 24 godziny przed planowaną wizytą. Na liście rezerwowej oczekują osoby, które z chęcią przyjdą na zwolnioną godzinę, pod warunkiem, że ich również odpowiednio wcześniej powiadomimy.
 3. W razie notorycznego nie stawiania się na umówioną wizytę (powyżej 2 razy) bądź ciągłego odwoływania w ostatniej chwili klient będzie proszony o wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% ceny umówionej wizyty gotówką, kartą lub przelewem. Na wpłatę czekamy 24h po tym czasie wizyta zostaje skreślona. Po przyjściu na zabieg jego cena zostanie pomniejszona o wpłacony zadatek.

§3.Bony podarunkowe i karta stałego klienta

 1. Bon podarunkowe można wykupić na konkretny zabieg lub dowolną kwotę. Ważny jest 3 miesiące od daty wystawienia.
 2. Kartę stałego klienta otrzymują osoby które regularnie korzystają z zabiegów (co najmniej raz w miesiącu) minimum przez ostatnie 6 miesięcy.
 3. Karta jest imienna i posługiwać się nią oraz korzystać z rabatów może jedynie osoba wpisana na kartę. Nową kartę otrzymuje klient po wykorzystaniu starej.
 4. Pieczątki wbijane są po wykonaniu zabiegu, nie ma możliwości podbijania karty wstecz.
 5. Z karty można korzystać jedynie po wykonaniu zabiegów powyżej 50zł. Karta nie obowiązuje na zabiegi makijażu permanentnego.

§4. Uwagi

 1. Makijaże ślubne wykonujemy tylko po wcześniejszym wykonaniu makijażu próbnego. Istnieje możliwość wykonania makijaży z dojazdem do klienta.
 2. Jeżeli klient planuje wykonanie skomplikowanych zdobień paznokci np. ręcznie malowanychwzorów prosimy o taką informację przy zapisie na manicure.
 3. Pracownik ma prawo odmówić wykonania zabiegu jeżeli uzna że istnieją ku temu przeciwskazania.
 4. Regulamin może ulec zmianie.O wszelkich zmianach w niniejszym Regulaminie będziemy Państwa informować.
 5. Zapisanie się na wizytę oraz wykonanie zabiegu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.