Nasz zespół

 

Dotyk Piękna – salon kosmetyczny

Nazywam się Anna Mieszczak i jestem dyplomowanym magistrem kosmetologii. Swoją wiedzę na temat profesjonalnej kosmetyki i kosmetologii zdobyłam na Bielskiej Wyższej Uczelni im. J. Tyszkiewicza w Bielsku Białej oraz na Wyższej Szkole im. J. Dietla w Krakowie. W dalszym ciągu rozwijam się i podnoszę swoje kwalifikacje poprzez szkolenia, pokazy, kongresy kosmetologiczne.

Dotyk Piękna jest miejscem idealnym dla każdego kto chce połączyć pielęgnację , poprawę kondycji skóry z relaksem. Impulsem do powstania salonu kosmetycznego stały się marzenia, pasja oraz chęć rozwoju.

Salon kosmetyczny zapewnia usługi na najwyższym poziomie wykonywane na profesjonalnych kosmetykach z wykorzystaniem najlepszej jakości sprzętów kosmetycznych. Stawiam również duży nacisk na zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny podczas wykonywanych zabiegów.

Oferuję usługi z zakresu pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni, stóp, masaży, depilacji oraz wizażu. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie klienta dlatego proponuję profesjonalną obsługę w miłej i przyjaznej atmosferze. Dotychczasowe doświadczenie, staranność wykonywanych usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo obsługi.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą salonu.